хто така мати одиначка?

Жінка автоматично вважається такою, якщо:
не перебуває у шлюбі і має на вихованні неповнолітніх дітей, у свідоцтві про народження яких відсутній запис про батька дитини або запис про батька проведено в установленому порядку відділом РАЦС за вказівкою матері дитини;
є вдовою з дитиною (дітьми);
вона - мати дітей, батько яких помер, а шлюб з ним був розірваний до дня смерті;
Це регламентується ст. 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». 

<