У Верховному Суді відбулася зустріч з представниками українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи.

Четвер, Лютий 15, 2018 - 10:15

Минулого тижня у Верховному Суді відбулася зустріч з представниками українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи.

Повідомляється, що в зустрічі взяли участь судді Верховного Суду Олена Кібенко і Лариса Рогач, а також начальник відділу міжнародно-правової взаємодії Верховного Суду Ліна Губар, директор з правових та навчальних питань Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон, директор Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Бренда Каппер, менеджер Проекту підтримки судової реформи Ігор Осика.

Учасники зустрічі обговорили питання пріоритетних напрямків співпраці.

Як зазначила Лариса Рогач, одним з основних завдань Верховного Суду як вищого суду в системі судоустрою України є забезпечення єдності судової практики, прогнозованості судових рішень з метою реалізації принципу верховенства права.

Олена Кібенко повідомила про План реалізації комунікаційної стратегії та вдосконалення менеджменту Верховного Суду, затверджений на спільному засіданні робочих груп.

"Одним із стратегічних завдань є забезпечення організаційної єдності Верховного Суду, піклування про якісний сервіс, впровадження найкращих IT-рішень в його роботі, функціонування бази даних правових позицій Верховного Суду, проактивна і чесна комунікаційна політика", - зазначила Кібенко. 

Директор з правових та навчальних питань Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон акцентував увагу на важливості довіри суспільства до судової системи та висловив своє бачення в реалізації комунікацій Верховного Суду із громадянським суспільством та засобами масової інформації, а також запропонував подальші напрями співпраці з Верховним Судом.Джерело: https://ua.censor.net.ua/p3050068

Джерело