Законопроект про Антикорупційний суд буде винесено на голосування в Раду відразу після рішення профільного комітету, - Парубій

П'ятниця, Лютий 23, 2018 - 10:45

Спікер ВР Андрій Парубій має намір винести на розгляд у сесійний зал законопроект про Антикорупційний суд, щойно буде по ньому рішення профільного парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя.

Як інформує Інтерфакс-Україна, про це він повідомив журналістам у четвер у Києві.

"Я планую, що закон про Антикорупційний суд буде включено до порядку денного разом з іншими законопроектами. Якщо не буде загальної підтримки, то я окремо ставитиму питання про Антикорупційний суд, про включення його до порядку денного сесії та обіцяю, щойно він буде включений до порядку денного сесії, я дам доручення профільному комітету з правової політики негайно його розглянути", - сказав Парубій.

Спікер наголосив, що як тільки буде рішення профільного комітету щодо цього законопроекту, його відразу буде винесено в сесійну залу на голосування.

"У нас невеликий проміжок часу для ухвалення цього закону. Ми не можемо затягувати, оскільки йдеться і про завершення створення нашої антикорупційної системи, а також про наші міжнародні зобов'язання", - зазначив Парубій.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд розкритикував законопроект про Вищий антикорупційний суд (ВАС) №7440, внесений до парламенту Порошенком. Позицією Банкової з цього питання незадоволені також і в Євросоюзі. Антикорупційний суд мусить бути інтегрований у судову систему України, крім того, мають бути реформовані українські суди на всіх рівнях, підкреслював голова Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) Джанні Букіккіо.

Джерело