ПРОГРАМА «НОВЕ ПРАВОСУДДЯ» МИКОЛАЇВ

П'ятниця, Січень 26, 2018 - 11:45

26 січня, в приміщенні Вченої Ради, ЧДУ ім. Петра Могили  відбулося громадське обговорення перебігу судової реформи. 
Майже 30 учасників взяли участь в обговоренні, серед яких були  громадські активісти та експерти, юристи та адвокати, судді (діючі та у відставці) та співробітники апарату суддів, уповноважений с питань прав люди та представники Національної поліції.

Організатори події ,  Комітет виборців України, презентували загальноукраїнські результати досліджень в фокус-групах щодо обізнаності суспільства про хід судової реформи.

Білля трьох годин учасники фахово ділилися думками о реальних змінах в системі судочинства в Україні та труднощах імплементації реформи.
Обговорення виявило цілу низку проблем, з боку різних сторін: юристів та адвокатів, суддів, громадськості.
Але всі учасники згодні з основною думкою про те, що альтернатив реформі немає и судова реформа має бути впроваджена.  
Особливо приємної була організаційна підтримка  увага та особиста участь в обговоренні з боку викладачів та адміністрації Чорноморського національного університету імені Петра Могили. А також на заході були присутні Л. Корзун з судової адміністрації, суддя Е. Лагода з Центрального суду Миколаєва, та адвокат А. Семенова

Коордінатор Програм КВУ в Миколаївській області
Олександр Ухмановський

 

Це громадське обговорення проводиться за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, викладені на прес-конференції, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.