Сьогодні в Києві відбудеться зустріч із британськими експертами з питань створення IP-суду

П'ятниця, Березень 23, 2018 - 11:15

Сьогодні комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України організовує зустріч із робочою групою проекту британського університету Квін Мері з надання Україні технічної допомоги в створенні спеціалізованого суду з інтелектуальної власності.

За даними організаторів, метою візиту робочої групи до Києва є ознайомлення з проблемами сучасного судочинства в галузі ІВ та баченням того, як має працювати новий суд з ІВ. Учасники круглого столу висловили свої думки щодо наявних прогалин у судочинстві та шляхів їх подолання, які будуть враховані в процесі підготовки рекомендацій щодо створення суду з ІВ, які є метою проекту. 

Заплановано обговорення таких питань:

- судова реформа і створення спеціалізованого суду з питань ІВ;

- конкурс на проведення підгощого IP-судутовки новообраних суддів;

- прогалини в судочинстві з питань ІВ;

- розгляд справ з ІВ згідно з новим ГПК;

- міжнародний досвід та практика судових розглядів у спеціалізованих судах з ІВ у міжнародних юрисдикціях і застосування цієї практики в українських реаліях.

Серед спікерів:

- виконавчий директор Центру глобального права, економіки та фінансів, Центр комерційного права університету Квін Мері в Лондоні Професор Яніс Коккоріс;

- директор Дослідницького інституту Квін Мері з питань ІВ, Центр комерційного права університету Квін Мері в Лондоні доктор Ноам Шемтов;

- менеджер проекту, Центр Комерційного права університету Квін Мері в Лондоні Марія Тимофієнко;

- координатор досліджень, Центр Комерційного права університету Квін Мері в Лондоні Ольга Гургула;

Модерувати зустріч буде голова комітету з інтелектуальної власності АПУ, партнер, керівник практики вирішення спорів та інтелектуальної власності ЮФ AEQUO, адвокат Олександр Мамуня.

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52. 

Джерело