КВУ ПІДВИЩУЄ ОБІЗНАНІСТЬ ГРОМАДЯН ЩОДО СУДОВОЇ РЕФОРМИ

Четвер, Березень 29, 2018 - 11:00

Проект «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», має на меті підвищення обізнаності громадян щодо стану та ходу судової реформи в Україні для повернення довіри до судової влади і закріплення усвідомлення невідворотності та необхідності судової реформи.

В рамках проекту проводиться інформаційна кампанія, яка передбачає регіональні громадські обговорення і прес-сніданки.

В ході проекту підготовлені інформаційні матеріали для представників засобів масової інформації для електронних і друкованих видань, підготовлено 3-х статей-шаблонів (Стаття –шаблон, містить базову інформацію про реформу, її етапи в Україні, базуючись на даних статтях журналісти місцевих видань використовуватимуть данні статті-шаблони, беручи її за основу для своїх матеріалів, доповнюючи їх лише інформацією з даного конкретного місця щодо перебігу реформи. Стаття –шаблон необхідна для цілісного сприйняття громадянами перебігу реформи, як в Україні в цілому так і у певному місті/регіоні) що це дасть на практиці кожному громадянину, а також про перебіг і етапи судової реформи на вищеозначену тематику.

Шаблони статей Ви можете отримати за посиланнями:

Стаття №1. ПРОЗОРІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ СУДІВ - детальніше тут
Стаття №2. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУДОВОЇ СИСТЕМИ - детальніше тут
Стаття №3. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ СУДДІВ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУДДІВ - детальніше тут

Команда КВУ розробила 3-ри радіо передачі з експертами для трансляції через дротове та FM-радіо щодо інформування громадян про судову реформу, що сприятиме підвищенню обізнаності громадян, про перебіг і етапи судової реформи. Також було розроблено 3-ри промо-аудіо-ролики з короткою інформацією про анонсування передач про перебіг судової реформи та ключові мессиджі реформи.

Проморолики і аудіопередачі можна переглянути тут