Обсяг роботи ВККСУ вражає. Українська влада виконує взяті зобов'язання щодо створення нової судової системи, - спецпредставник генсека РЄ Брійя.

Понеділок, Липень 9, 2018 - 11:15

Обсяг роботи ВККС вражає. Процедури Комісії є підтвердженням виконання українською владою взятих на себе зобов'язань щодо створення нової судової системи.

Про це йдеться в коментарі спеціального представника генерального секретаря Ради Європи Режиса Брійя з приводу діяльності ВККСУ.

"Упродовж останніх двох років в Україні було проведено інтенсивну роботу, яка має на меті реформування судоустрою… Рада Європи зазначає, що результати цієї роботи є дуже позитивні", - повідомив він.

"Я уважно стежив за діяльністю ВККСУ, особисто відвідував Комісію та спостерігав за співбесідами на Уoutube каналі. План дій Ради Європи дуже тісно переплітається з роботою ВККСУ, оскільки в рамках цієї роботи було надано декілька висновків щодо покращення процедури добору суддів.

Водночас обсяг роботи Комісії вражає. Нам не відомо жодного прецеденту функціонування такої кількості якісних процедур, але ці процедури є підтвердженням виконання українською владою взятих на себе зобов’язань щодо створення нової судової системи", - додав представник Генерального секретаря Ради Європи.

Джерело