Відбулася прес-конференція у м. Костянтинівка

Середа, Липень 18, 2018 - 14:45

У м. Костянтинівка, у середу, 12 липня, о 16:00, відбулася прес-конференція ВГО «Комітет виборців України» присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

Дана прес-конференція проводилася в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу – Володимир Березін, представник ВГО КВУ в Краматорську.

У заході взяли участь правники,  активісти, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та громадських організацій.

Підчас заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і Донеччині.

Володимир Березін представив просвітницьку продукцію, яка буде використовуватись в інформаційній кампанії щодо основних аспектів судової реформи та анонсував низку заходів для журналістів, які будуть проведені в ході кампанії.

Прес-служба  ВГО КВУ