Прес-сніданок у м. Рубіжне

Середа, Липень 4, 2018 - 15:45

У м. Рубіжне, у середу, 04 липня, о 13:00, в кафе «Глобус» (вул. Менделєєва, 27) відбувся прес-сніданок Комітету виборців України присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

Даний прес-сніданок проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

У заході взяли участь представники апарату суддів, правники, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та профільних ГО. Суддя-спікер Рубіжанського міського суду Луганської області Денис Коваленко відповів на питання представників місцевих засобів масової інформації.

       Були обговорені перші досягнення судової реформи в Україні, питання нової структури системи судів, а також питання утворення Рубіжанського окружного суду у містах Рубіжному та Кремінній шляхом реорганізації (злиття) Рубіжанського міського суду та Кремінського районного суду Луганської області.

Модератор заходу Олексій Свєтіков представив просвітницьку продукцію, яка буде використовується для інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи та анонсував низку заходів для журналістів, які будуть ще проведені в ході кампанії.

Прес- служба ВГО КВУ