1-й прес-сніданок у м. Кропивницький

Понеділок, Липень 9, 2018 - 16:45

У Кропивницькому 9 липня відбувся перший прес-сніданок КВУ, присвячений інформаційній кампанії про хід судової реформи Захід присвячений інформаційній кампанії з інформування громадян про основні аспекти судової реформи в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадян як запорука успішної судової реформи» (програма «Нове правосуддя», USAID).

Модератором сніданку з суддями була Любов Лук’янцева, президент асоціації «Громадські ініціативи».

На Кіровоградщині першим суддею-сміливцем, який погодився відверто поспілкуватися з журналістами, став голова Компаніївського районного суду Вадим Червонописький.

Учасники сніданку з’ясовували, що допомагає та заважає суддям  належно виконувати свої професійні обов’язки та дотримуватися суддівської етики. А ще про те, що поряд з величезною завантаженістю українських судів, призначення суддів, приведення їх до присяги та надання відповідних повноважень (у цьому разі суддя лише отримує зарплату, але не може здійснювати судочинство) відбувається вкрай повільно та затягується з багатьох суб’єктивних і об’єктивних причин.

Вадим Червонописький звернув на проблему «кадрового голоду» в районних судах, і звичайно, пояснив, що це тим чи іншим чином звужує доступ до правосуддя громадян.

Прес-служба ВГО КВУ