4-й прес-сніданок у м. Дніпро

Вівторок, Липень 10, 2018 - 17:00

У м. Дніпро, у вівторок, 10 липня, о 11:00, в прес-центрі інформаційної агенції «МостДніпро» (вул. Старокозацька, 40б), відбувався прес-сніданок ВГО «Комітет виборців України» присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

Даний прес-сніданок проводився в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу - Станіслав Жолудєв, керівник Дніпропетровського обласного відділення ВГО КВУ. Запрошений гість: голова Дніпропетровської обласної колегії адвокатів, адвокат Євген Большаков, та адвокат Олена Доненко.

У заході взяли участь судді, представники апарату судів, правники,  активісти, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та громадських організацій.

Підчас заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і на Дніпропетровщині.

 

Прес-служба  ДОВ ВГО КВУ