2-й прес-сніданок у м. Чернігів

Четвер, Липень 12, 2018 - 11:45

12 липня відбулася зустріч  судді Деснянського районного суду Вадима Олександровича Каверзнєва,  із журналістами   зустріч організована  Комітетом виборців України присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

Даний прес-сніданок проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Вадим Коверзнєв розповів про об’єднання судів в Чернігівській області і про те як зміниться доступність до суду для звичайних громадян. Так зокрема суддя зазначив, що після об'єднання фізична доступність погіршиться, адже багатьом громадянам доведеться їздити в інші райони області. Втім таку незручність може компенсувати послуга електронний суд. За словами пана судді говорити про ефективність чи не ефективність таких змін говорити зарано. Необхідно дати можливість цим змінам попрацювати вони мають пройти «обкатку» і ввже згодом можна буде давати якусь оцінку.

Прес-служба ВГО КВУ