3-й прес-сніданок у м. Вінниця

Четвер, Липень 12, 2018 - 11:45

У м. Вінниці,  у четвер, 12 липня 2018 року відбулася екскурсія по Будинку правосуддя. Журналісти мали змогу оглянути службові приміщення суду – від «-1» поверху, де зберігаються більш як 1,5 мільйона судових справ, кімнати, де народжується судовий позов та проходить автоматичний розподіл справ між суддями до зали засідань.

Крім того, учасники екскурсії побачили як триває звичайний робочий день у працівників одного із найбільших судів України та ознайомилися із системою захисту свідків, яка діє тільки у 6 судах України.

Модератори заходу – Руслана Федорова, заступник керівника апарату суду та Владислав Телень, керівник Вінницького обласного відділення ВГО КВУ.

Підчас заходу учасники торкнулись низки практичних питань щодо основних нововведень судової реформи в Україні та на Вінниччині.

Владислав Телень представив просвітницьку продукцію, яка буде використовується для інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи та анонсував низку заходів для журналістів, які будуть ще проведені в ході кампанії.

 

Прес-служба  ВінОО  ВГО КВУ