3-й прес-сніданок у м. Чернігів

Четвер, Липень 19, 2018 - 14:00

У Чернігові , у четвер, 19 липня  відбувся прес-сніданок організований Комітетом виборців України. В ході зустрічі в неформальній обстановці місцеві журналісти  та представники судових адміністрацій обговорили хід судової реформи на Чернігівщині, визначили перелік цікавих питань для подальших обговорень.

Любов Харечко, суддя-спікер Чернігівського апеляційного суду, наголосила, що судова реформа є надзвичайно важливою і визначальним є розуміння самої суті реформи - суспільством. І саме масові медіа мають сприяти розумінню реформи українцями.

Юлія Туринець, прес-секретар господарського суду Чернігівської області, розповіла про нововведення, які з'явились в наслідок впровадження судової реформи на Чернігівщині.

Павло Пущенко, голова ІМІ, зазначив, що незважаючи на тривалість реформи залишається багато питань, які залишаються не розкритими  і незрозумілими для жителів області. Зокрема питання об’єднання судів області, електронний суд та інші.

Тетяна Романова, керівник ГО Агенція міських ініціатив висловила думку про доступність інформації, щодо судей, і про відкритість судів загалом.

Нагадаємо, що даний прес-сніданок відбувався в  рамках інформаційної кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи. Даний прес-сніданок проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Прес-служба ВГО КВУ