Американський федеральний суддя Марк Вулф приїде в Україну для обговорення питань боротьби з корупцією, - Єгор Соболєв. ФОТО

П'ятниця, Жовтень 26, 2018 - 14:47

Американський федеральний суддя Марк Вулф в Україні зустрінеться з представниками Антикорупційного бюро, Антикорупційною прокуратурою і Вищою кваліфікаційною комісією суддів, нардепами, а також проведе відкриту зустріч з усіма охочими в Києво-Могилянській академії.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп ("Самопоміч") Єгор Соболєв

"На моє запрошення в Україну приїжджає американський федеральний суддя Марк Вулф. Про його процеси зняті художні фільми. Для мене найголовніша його ідея - утворення Міжнародного антикорупційного суду. У сподіванні, що це стане важливим прикладом, Марк підтримував і підтримує творення такого суду в Україні. Звісно, він зустрінеться з нашими Антикорупціним бюро, Антикорупційною прокуратурою та Вищою кваліфікаційною комісією суддів, яка разом з міжнародними партнерами має відібрати суддів Антикорупційного суду України. Ще я пропоную у середу побачити справжнього антикорупційного суддю колегам по Верховній Рад, які думають про майбутнєі:). Робимо і відкриту зустріч у Могилянці, на яку можете потрапити і Ви. Треба знати англійську мову і заповнити реєстраційну форму -https://goo.gl/forms/AR0AYVNtX0J9Tasi1.", - розповів Соболєв.

Джерело

ДжерелоДжерело: https://ua.censor.net.ua/p3093504