арешт авто

Мене зупинили ДАІшники і сказали що авто під арештом. Але в мене є довідка з банку про сплату кредиту попереднім власником, але не відмічена в МРЕО. Що мені робити?

В разі, якщо Ваше право власності на автомобіль зареєстровано (автомобіль не придбаний «за довіреністю»), а арешт накладено на майно попереднього власника автомобіля, то Ви можете звернутись до виконавчої служби, яка наклала арешт із заявою про зняття вказаного арешту. Після винесення виконавчою службою постанови про зняття арешту, надати вказану постанову до відповідного підрозділу МРЕВ ДАІ для реєстрації зняття арешту.
Існує імовірність того, що арешт накладено з інших причин, ніж несплата кредиту попереднім власником. В такому випадку Вам необхідно дізнатись яким органом накладено арешт та у зв’язку з чим. У випадку накладення арешту за Вашими борговими зобов’язаннями різного роду, Вам необхідно сплатити всю суму заборгованості, після чого арешт буде знято.
У випадку, якщо Ви придбали автомобіль «по довіреності», то він не був знятий з обліку в органах ДАІ та залишився зареєстрованим за попереднім власником.
У цьому випадку, особа, яка «продала» автомобіль Вам по довіреності є законним власником автомобіля, а тому зняти арешт з автомобіля можливо лише заплативши борг попереднього власника автомобіля.
Накладення арешту на автомобіль перешкоджає розпорядитись автомобілем (продати, подарувати), проте не забороняє користуватись вказаним автомобілем. Разом з цим, виходячи з рішення суду про накладення арешту, працівники ДАІ можуть вилучити у Вас авто та поставити його на штрафмайданчик.