Куріння на території гуртожитку

Де можна курити студентам, що проживають в гуртожитках? чи відноситься територія гуртожитку до території навчального закладу?

Паління на території ВНЗ та гуртожтків регламентується різними частинами ст. 13 ЗУ "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", тож це не тотожні поняття. У навчальних закладах палити зовсім не можна, в гуртожитках - лише у спеціально відведених для куріння місцях, де розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: "Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!". Власник, уповноважені ним особи або орендарі відповідних споруд чи окремих приміщень зобов’язані відвести спеціальні місця для куріння, сумарна площа яких не має перевищувати 10 відсотків загальної площі відповідної споруди чи приміщення, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розмістити інформацію, з.азначену вище.

<