ДМС та виїзд на ПМЖ

Добрий день,
Звертаюся до вас за таким питання, а саме: нам потрібно оформити дозвіл на виїзд з України ПМЖ. Звернулися в районну ДМС і нам сказали підготовити пакет документів. Цей список дуже відрізняється від того що стоїть на Інтернет сторінці ДМС
http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/744-4-7-nada...
А саме. тут не стоїть що потрібна довідка з податкової, з місця роботи, дозволи від батьків що вони не мають нічого проти нашого виїзду.
На мої запити Головне управління ДМС не відповідає, а на гарячу лінію не можливо додзвонитися.
Допоможіть розібратися в цій ситуації. Як може таке бути що офіційно стоїть один список документів, а на справді вимагається зовсім інший?

Наперед вдячна за вашу відповідь.

З повагою

Добрий день.

Насправді тут потрібно керуватися не інформацією, яка є на сайті ДМС, а нормативно-правовими актами, які цю процедуру регулюють. Внизу сторінки Вашого посилання містяться посилання на них.

Органи не вправі вимагати додаткові документи, ніж ті, які зазначені в нормативно-правових актах.

Зверніть увагу, насамперед на Постанову Кабінету Міністрів України від 31.03.1995 № 231 «Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення».

У цій постанові у п. 10 зазначено, що для оформлення паспорта у разі виїзду на постійне проживання за кордоном додатково подаються:
копія свідоцтва про народження (для дітей до 18-річного віку);
довідка про сплату податку з доходів фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, або про відсутність податкових зобов'язань;
засвідчені в установленому порядку заяви батьків, які залишаються в Україні (або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав чи визнання їх безвісно відсутніми), а за наявності неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, також від їх законних представників - про відсутність у них вимог щодо стягнення аліментних платежів або засвідчена в установленому порядку копія постанови державного виконавця про закінчення виконавчого провадження, якщо стягнення аліментів проводилося за рішенням суду. У разі смерті зазначених осіб подаються копії відповідних свідоцтв органу реєстрації актів цивільного стану. У разі неможливості подати свідоцтво про смерть батьків чи рішення суду про визнання їх безвісно відсутніми заявники віком понад 65 років подають засвідчені в установленому порядку заяви з мотивованим викладенням причин. Названі у цьому абзаці документи не подаються у разі виїзду до держав, з якими Україною укладено договори про правову допомогу у цивільних, сімейних та кримінальних справах;
у разі виїзду дітей з одним із батьків - засвідчена в установленому порядку заява другого з батьків, який залишається в Україні, про відсутність неврегульованих аліментних зобов'язань;
паспорт громадянина України з відміткою про зняття з реєстраційного обліку (подається у разі прийняття позитивного рішення);
у разі виїзду з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років - їх згода, оформлена письмово і засвідчена нотаріально.
 

</