нежилі приміщення

Які приміщення в невеличкому приватному будинку вважаються нежилими? Чи можна оформити приміщення розміром 2.2м на 2.5м з двома вікнами, спортивною кімнатою (нежилою - тут стоїть тренажер та спортивна стінка).

Згідно діючого законодавства нежилими приміщеннями вважаються приміщення, не придатні для проживання (ст.7 Житлового кодексу України, надалі - ЖК).

Переведення жилих приміщень у нежилі може здійснюватися за рішенням виконавчого комітету відповідної обласної чи міської Ради народних депутаті (ст.8 ЖК).

Процедура переведення жилих приміщень у нежилі приймаються в кожній місцевості окремо – єдиного механізму реалізації ст..7 та 8 ЖК не має. Так, наприклад , в місті Києві існує Розпорядження КМДА від 1.10.2002 №1825 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі у м. Києві».

Рекомендуємо Вам звернутися до офіційного джерела нормативно-правових актів, що приймаються обласною чи міською Радою народних депутатів в тій місцевості, де знаходиться Ваш приватний будиночок, для отримання відповідного до цієї місцевості порядку переведення жилих приміщень в нежилі.

<