перерахунок оплати за гарячу воду і опалення

Як можна добитися перерахунку оплати за гарячу воду і опалення якщо гаряча вода буває 10 годин на сутки і опалення аналогічно. ЖЕК вимагає повної оплати за отоплення круглорічно,а за гарячу воду зробили перерахунок,відняли лише 25%.Договір про надання вище перечислених послуг ЖЕК з нами не підписував.

Постанова КМ Украині від 21 липня 2005 р. N 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води І водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води І водовідведення".
На підставі п.п. 29,32:
29. Споживач МАЄ право на:
1) Зменшення розміру плати у разі:
надання послуг не в повно обсязі, відхілення також їх кількісніхта / або якісніх показніків від затверджених норматівів (норм) споживання;
9) звільнення від плати за послуги у разі також їх ненадання та Отримання компенсації за перевищення строків проведенняаварійно-відбудовніх робіт.
32. Виконавець зобов "язаний:
7) звільняті від плати за послуги у разі також їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовніх робіт;