Чи правда, що при виході на пенсію медичні працівники можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі десяти окладів?

Чи правда, що при виході на пенсію медичні працівники можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі десяти окладів?

Так, Прикінцевими положеннями Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» після введення в дію пенсійної реформи з 01.10.2011 року особи, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е»-«ж» статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», і мають страховий стаж (для чоловіків - 35 років, для жінок - 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення.
Виплата зазначеної грошової допомоги здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Порядок обчислення стажу, який дає право на призначення грошової допомоги, та механізм виплати цієї допомоги встановлюються Кабінетом Міністрів України.