Пільги багатодітним сімям

Чи має багатодітна сім’я пільги із плати за землю?

Статтею 281 Податкового кодексу України передбачені пільги щодо сплати податку за землю для фізичних осіб:
Відповідно до п. 281.1 ст. 281 від сплати податку звільняються:
- інваліди першої і другої групи;
- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
- пенсіонери (за віком);
- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб п. 281.1, ст. 281 поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
- для ведення особистого селянського господарства  у розмірі не більш як 2 гектари;
- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах  не більш як 0,25 гектара, в селищах  не більш як 0,15 гектара, в містах  не більш як 0,10 гектара;
- для індивідуального дачного будівництва  не більш як 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів  не більш як 0,01 гектара;
- для ведення садівництва  не більш як 0,12 гектара.

</