Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

Дозвіл на будівництво і в яких випадках його потрібно отримувати

Як отримати Дозвіл на будівництво у Києві?

Ще до недавніх пір ключовим поняттям в сфері вирішення для будівельної діяльності була категорія складності об’єкта, вона проходила червоною лінією через весь процес, починаючи від отримання будівельної ліцензії, розробки проекту і закінчуючи оформленням дозволу на будівництво, введення об’єкта в експлуатацію і т.д. У свою чергу поняття клас наслідків об’єкта існувало і раніше, але тільки категорія носила юридично значимий характер. .

З червня 2017 року визначальним фактором є клас наслідків. Основним документом у формуванні поняття є Закон про містобудівну діяльність, який встановив, що клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд – це характеристика рівня можливої ​​небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуває на об’єкті або які будуть перебувати зовні такого об’єкта, матеріальної шкоди або соціальних втрат, пов’язаних з припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта, крім того визначальним з точки зору присвоєння класу последс вий об’єкта є державний національний стандарт ДСТУ-Н Б В.1.2-16 діє до: 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва».

Клас наслідків визначається для кожного об’єкта індивідуально. Віднесення об’єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва. Правильність визначення класу наслідків перевіряється при проведенні експертизи проектів. На об’єктах самочинного будівництва клас наслідків визначається самостійно ДАБКом. У той же час, неправильне визначення класу наслідків є підставою для визначення будівництва в якості самовільного і навіть анулювання дозволів на будівництво.

Якщо ви хочете реалізувати свою мрію – побудувати будинок на земельній ділянці, потрібно дотримуватися певного порядку дій, регламентований державою.

Дозвіл на будівництво приватного будинку

Якщо ви хочете звести індивідуальний житловий або дачний будинок Вам необхідно:

1. отримати будівельний паспорт (для будинку до 300 м.кв); отримати містобудівні умови (для будинку більше 300 м.кв);
2. підготувати проектну документацію;
3. подати і зареєструвати в ДАБК повідомлення про початок будівництва.

Отримання дозволу на будівництво об’єктів комерційного призначення:

До документації з комерційних об’єктів пред’являються більш жорсткі вимоги і частіше за все необхідно отримання «Дозволу на будівництво» від ДАБК, але для того щоб точно розуміти процедуру необхідно звернутися до сертифікованого архітектора для того щоб зробити розрахунок класу наслідків.

У разі якщо відповідно до розрахунку архітектора об’єкт відноситься до СС1 (об’єкт з найменшими наслідками) то процедура мало чим відрізнятиметься від будівництва індивідуального будинку, якщо ж об’єкт буде віднесений до СС2 (об’єкт з високими наслідками) або СС3 (об’єкт з найвищими наслідками) то буде потрібно проходження експертизи і обов’язковим буде наявність будівельної ліцензії та отримання «Дозволу на будівництво» в інспекції ДАБК відповідного рівня.

Переваги роботи з Нами

Компанія “Адмін Закон” пропонує ефективне рішення проблем, пов’язаних з отриманням дозволу на будівництво. Високий рівень професіоналізму наших фахівців дозволяє отримати бажаний для клієнта результат в короткі терміни. Ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід та повну конфіденційність;
  • висока якість послуг, що надаються;
  • оперативність роботи і доступні ціни;
  • повне інформування клієнта про виконану роботу на різних стадіях на його вимогу.

Потрібен дозвіл на будівництво будинку або комерційної нерухомості?

Звертайтеся в Компанію Дозвіл на будівництво і в яких випадках його потрібно отримувати З нами будувати легше!

Facebook Комментарии
Call Now Button