Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

FAQ

Яка вартість виготовлення технічного паспорта у Києві, Печерський район?

Ціна на виготовлення технічного паспорта є єдиною на всій території України і варіюється, виходячи з площі приміщення. Для квартири і будинків площею до 100 м2, вартість становить – 900 грн., для великих площ – 4 грн. за 1 м2. У випадку з нежитловими приміщеннями: до 100 м2 – 1000 грн., 100-500 м2 – 1000 грн. + кожен наступний більше 100 м2 – 8 грн. за 1 м2, понад 10000 м2 – від 2,5 грн. за 1 м2.

 

Необхідно мати документи на землю, щоб легалізувати самобуд?

Так, потрібно володіти правом власності на земельну ділянку, на якій знаходиться будівля. Виняток становить лише здійснення реконструкції за умови збереження геометричних розмірів, в даному випадку документи не потрібні.

 

Як узаконити будинок, побудований в р. Вишгород у 2009 році?

На поточний момент законодавством не передбачена процедура легалізації такого роду об’єктів. Мінрегіонбуд періодично видає накази за спрощеною схемою введення в експлуатацію, обмежені за терміном своєї дії. Звертайтеся в нашу компанію, ми повідомимо актуальну інформацію, і запропонуємо альтернативні способи виходу із ситуації.

 

Є 3-поверховий будинок з мансардою та напівпідвалом, зведений в 1986 році.Чи поширюється на нього «спрощений порядок»?

Під дію наказу Мінрегіонбуду №79 від 24 квітня 2015 року підпадають всі об’єкти житлової нерухомості, зведені в проміжку з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року. У вашій ситуації застосовується інший порядок легалізації. Звертайтеся в наш офіс для вас проведуть безкоштовну консультацію. Ми вивчимо наявні документи і запропонуємо оптимальне рішення.

 

У чому особливості порядку легалізації реконструкції нежитлового приміщення для юридичної особи?

Відповідно до законодавства, для фізичних і юридичних осіб застосовується єдиний алгоритм легалізації реконструкції. Відмінності полягають лише в документах (наприклад, договір оренди земельної ділянки). Для юридичних осіб також передбачені значно більш високі штрафи від Дабку. Приходьте на безкоштовну консультацію, ми детально розповімо про всі тонкощі легалізації конкретно вашого об’єкта будівництва. Наша компанія «Пріоритет» є платником ПДВ.

 

Будинок та гараж зведені під єдиним дахом. Гаражна площа входить до 300 м2?

Так, площа гаража є складовою загальної домовик площі.

 

 

Як присвоїти кадастровий номер?

Для присвоєння кадастрового номера земельної ділянки необхідно пройти кілька послідовних етапів. Спочатку на об’єкт виїжджають інженери-геодезисти і проводять кадастрову зйомку. На її базі розробляється технічна документація. Остання погоджується з державними органами. Безпосередньо присвоюється кадастровий номер. В результаті надається витяг з Державного Земельного Кадастру, що підтверджує присвоєння кадастрового номера. Для перевірки наявності у ділянки кадастрового номера можна скористатися загальнодоступній кадастровою картою України (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).Якщо у вас ще є питання, звертайтеся за вказаними контактами.

 

Можлива легалізація самовільного будівництва на земельній ділянці, цільове призначення якої – «для ведення ОСГ»?

Земельна ділянка знаходиться в селищі, має площа 10 соток, приватизований.Є можливість узаконення такого самобуду. Але, ділянка з цільовим призначенням «для ведення ОСГ» може застосовуватися виключно для спорудження господарських будівель. Якщо потрібно легалізувати в якості житлового будинку, спочатку слід провести процедуру зміни цільового призначення ділянки. Для отримання детальної інформації звертайтесь у наш офіс, раді допомогти.

 

У садовому товаристві є ділянка зі зведеним будинком. На землю оформлено право власності, але щодо вдома ніяких документів немає. Які дії необхідно здійснити, щоб прописатися в даному будинку?

Перший крок – узаконення садового будинку. Потім необхідно отримати технічний висновок, що підтверджує можливість його експлуатації в якості житлового будинку. Після визнання будинку об’єктом житлової нерухомості, можна в ньому прописуватися.Закон з цього питання: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1673-18.Приходьте на безкоштовну консультацію, розповімо всі нюанси.

 

Є необхідність в розміщенні реклами на багатоповерховому будинку. Будинок оформлений на ОСББ, до складу якої я входжу. Чи можна це зробити?

Так, згідно із законом, у вас є на це повне право. Але, для встановлення будь-якого рекламного носія попередньо необхідно узгодити питання з органами місцевого самоврядування, які повинні видати дозвіл на розміщення рекламного носія.

Call Now Button