Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

Як узаконити самобуд

Як узаконити самобуд у Києві?

Напевно багато хто стикався з ситуацією, коли близькі родичі після смерті спадкодавця розпоряджаються нерухомістю без правовстановлюючих документів, хоча первісне виділення землі відбувалося абсолютно законно.

Тобто, побудувавши будинок на законно відведеній земельній ділянці, дозволу на будівництво не було отримано, а оформлення права власності не відбувалося. Таким чином, мова йде про самобуд. Але сили та матеріальні засоби на будівництво будинку все-таки вкладені, сімейне гніздо» дає притулок і захист багато років. Що ж робити в такому випадку? Як виходити з положення, що створилося?

Узаконити самобуд: способи і порядок

Якщо нерухомість, побудована до 5 серпня 1992 року, для її реєстрації введення будинку в експлуатацію не вимагається, відповідно, акт готовності, сертифікат відповідності також не потрібні, це пов’язано з прийняттям Кабміном відповідної постанови, після якого введення в експлуатацію будови став обов’язковим. У всіх інших випадках необхідне введення в експлуатацію, звернувшись до спеціалістів нашої компанії Вам гарантовано підберуть найбільш підходящу для Вас і найменш витратну процедуру.

Узаконити самобуд можна також у судовому порядку. Однак потрібно мати на увазі, що рішення суду, прийняте на користь позивача про визнання права власності на самобуд), не замінює процедури введення в експлуатацію.

Ми здійснюємо супровід питань, пов’язаних з:

  • рішенням землевпорядних завдань;
  • отриманням містобудівної документації;
  • проведенням інвентаризації та виготовленням техпаспорта БТІ;
  • взаєминах з ДАБК, у тому числі введення об’єкта в експлуатацію;
  • реєстрацією права власності.
  • исокий рівень професіоналізму фахівців компанії «Адмін Закон» дозволяє отримати бажаний для клієнта результат в короткі терміни.
Facebook Комментарии
Call Now Button