Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

Нежитлова Нерухомість/Комерційні Об’єкти

Нежитлова Нерухомість/Комерційні Об’єкти

Отримання дозволу на будівництво об’єктів комерційного призначення.
До документації з комерційним об’єктам пред’являються більш жорсткі вимоги і найчастіше необхідно отримання «Дозволу на будівництво» від Дабку, але для того щоб точно розуміти процедуру необхідно звернутися до сертифікованого архітектору для того щоб зробити розрахунок класу наслідків – це і буде визначальним моментом для вибору правильної процедури.

Клас наслідків визначається для кожного об’єкта індивідуально. Віднесення об’єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва. Правильність визначення класу наслідків перевіряється при проведенні експертизи проектів. На об’єктах самочинного будівництва клас наслідків визначається самостійно Дабком. У той же час, неправильне визначення класу наслідків є підставою для визначення будівництва в якості самовільного і навіть анулювання дозволів на будівництво.

У разі якщо згідно розрахунку архітектора об’єкт відноситься до СС1 (об’єкт з найменшими наслідками) то процедура мало чим буде відрізнятися від будівництва індивідуального будинку, якщо об’єкт буде віднесений до СС2 (об’єкт з високими наслідками) або СС3 (об’єкт з найвищими наслідками) то потрібно проходження експертизи є обов’язковим буде наявність будівельної ліцензії і отримання «Дозволу на будівництво» в інспекції ДАБК відповідного рівня.

Facebook Комментарии
Call Now Button