Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Яким чинов я можу ознайомитися з таким записом судової справи?

Дякую за вашу відповідь. Ще мене цікавить яким чином я можу ознайомитися з таким записом справи, як і в кого він зберігається?

відповідь

зверніться до суду із клопотанням про можливість ознайомлення із матеріалами справи!!!

Відповідаючи на Ваше

Відповідаючи на Ваше запитання вважаю за необхідне повідомити, що відповідно до ч. 1 ст. 43 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають право ознайомитися із технічним записом і журналом судового засідання та протягом семи днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо їхньої неповноти або неправильності. До осіб, які беруть участь у справі, належать: сторони слухання справи, треті особи, представники сторін та третіх осіб.

Згідно частини третьої статті

Згідно частини третьої статті 41 КАСУ носій інформації,на який здійснювався технічний запис судового засідання (касета, дискета, компакт-диск тощо), є додатком до журналу судового засідання і після закінчення судового засідання приєднується до матеріалів справи. Ознайомитись з ним до закінченні процесу не є можливим. Після ухвалення рішення можна подати до суду заяву про надання копії носія інформації, та ознайомитись з записом на власному комп'ютері. Проте під час слухання можно заявити клопотання щодо заслуховування якогось з епізодів, зафіксованих на носії інформації.