Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Аналітично-статистичний звіт ХОО КВУ з 01 червня 2011 року по 30 червня 2011 року

З 01 червня 2011 року по 30 червня 2011 року до Громадської приймальні „Захисти своє право” за отриманням безкоштовної правової допомоги звернулося 209 громадян, як мешканців обласного центру (м. Херсона), так і жителів районних центрів та сіл Херсонської області. Більшість з них отримали правову допомогу у вигляді усних консультацій з питань різного змісту, як довідкового характеру так і консультацій з правових питань, також, близько 178 громадян отримали допомогу у вигляді складення позовних заяв, апеляційних скарг на судові рішення, заяв проскасування судових наказів та допомогу у складенні звернень та скарг до органів влади та місцевого самоврядування різного рівня.
Щодо категорій громадян, що звернулися до приймальні, слід зазначити, що найбільше серед них пенсіонерів.
Щодо правової сфери питань, з якими звертаються громадяни, то найбільше проблем пов’язано з галуззю пенсійного та соціального забезпечення, цивільного права, трудового права.
За вказаний період найбільше звернень з адміністративних питань стосувалися невиплати соціальної допомоги дітям війни. Були надані консультації відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни” та допомога в оформлені заяв до Управлінь Пенсійного фонду відповідних районів м. Херсона, а, також, в оформлені типових позовних заяв в порядку передбаченому Кодексом адміністративного судочинства.
Також, непоодинокими є випадки звернення з питань перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам.
Громадська приймальня „Захистисвоє право” ХОО КВУ працює кожні понеділок, середу та п’ятницю з 09.00 до 16.00 годин за адресою: м. Херсон, Придніпровський узвіз,  1, оф.8,
Також, у липні 2011 року буде здіснено прийом громадян у виїзних громадських приймальнях „Захисти своє право” у наступних населених пунктах області:
n Каховка–  19 липня 2011 року;
n Білозерка – 21 липня 2011 року;
Уточнюйте будь-ласка час та адресу прийому у Вашому районному центрі за тел. у м.Херсоні (0552) 32-50-26.

 

Поширити