Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Звіт про роботу громадської приймальні в Дніпропетровській області по проекту «Захисти своє право!» за червень 2011

 

В період з 01.06.2011 по 30.06.2011. громадська приймальна ДОВ ВГО КВУ в Дніпропетровській області працювала за наступним графіком:
·        понеділок – представництво в суді (за необхідністю),
·        з вівторка по четвер – прийом громадян юристом в м. Дніпропетровськ,
п’ятниця – виїзд приймальні до:
10.06.2011 – смт Покровське, Дніпропетровська обл.
17.06.2011 – смт Письменне, Дніпропетровська обл.
24.06.2011 – смт Демурине, Дніпропетровська обл.
За звітний період до громадської приймальні ДОВ Комітету виборців України було надано 271 консультації для 222 клієнтів. З них 162 клієнтів звернулися особисто, 60 по телефону.
В цьому місяці, як і в попередні, більшість звернень громадян, до приймальні стосуються недоплати соціальної допомоги «дітям війни», перерахування пенсії працюючим пенсіонерам, прав на отримання соціальної пільги. Треба відмітити, що збільшилась кількість питання щодо звернень до суду, отже можна прослідити певну тенденцію, а саме, зростання в певній мірі правової свідомості громадян, усвідомлення ними можливості і необхідності вирішення їх проблем у цивілізований спосіб, тобто звертаючись до суду. Проте, на жаль, ця тенденція поки що не має місце в сільській місцевості. Це також пов’язано зі ступенем поінформованості громадян міст і сіл, тому виїзні приймальні окрім консультаційних послуг, виконують і просвітницькі функції.
Вже традиційно великою є кількість питань щодо переліку необхідних документів для розірвання шлюбу, отримання пільги, спадкового права, розподілу майна, оскарження ухвал суду.

Поширити