Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Звіт про роботу громадської приймальні ДОО ВГО «Комітет виборців України» в Донецькій області по проекту «Захисти своє право!» за червень 2011року

В рамках проекту «Захисти своє право» у м. Донецьк і  Донецькій області у червні 2011 року громадяни з обмеженим доступом до правосуддя мали можливість звернутися до громадської приймальні. Отримати безкоштовну юридичну, консультаційну допомогу можливо було отримати за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 13 або звернутися за тел. (062) 304-81-81, надіслати листа на електронну пошту .
В цей період громадська приймальня працювала за наступним графіком:
• Понеділок – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.
• Вівторок - представництво справ у суді, робота з документами.
• Середа – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.
• Четвер - виїзд приймальні до населених пунктів Донеччини.
• Пятниця – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.
За звітний період до громадської приймальні ДОО ВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «ЗАХИСТИ СВОЄ ПРАВО!»   звернулося більше 202 громадян.  З них більшість звернулася особисто, а незначна кількість скористалася юридичною консультацією у телефоному режимі.
Стосовно категорій осіб, які зверталися до громадської приймальні. Найбільш частіше виникали питання у осіб, які працюють у недержавному секторі економіки, працівників бюджетної сфери, безробітних та пенсіонерів, а також підприємців.
Основну масу складають звернення про повернення депозитних вкладів, недоплати соціальної допомоги дітям війни, заяви про перерахунок соціальних виплат (пенсій пенсіонерам, допомогу малозабезпеченим сім’ям, отримання субсидії, допомога одиноким матерям, допомога при народженні дитини), житлово-комунальні питання, оскарження адміністративних штрафів.
Стосовно перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам сформульовано алгоритм дій, які повинен вчинити пенсіонер у випадку порушення прав. Таким чином громадянин може розуміти, що конкретно потрібно вчинити і до якого органу звернутися для отримання інформації і захисту прав.

Поширити