Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Не поновлюються дані в cписку абітурієнтів на денній формі навчання у Харківськом національному університетi Каразiна

Не поновлюються дані на vstup.info в cписку абітурієнтів на денній формі навчання Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Документи здав 3 дні тому, а інформація про мене досить на сайті не з'явилась.

Також в університетi не оприлюднені дані про кількість місць прийому по державному замовленню.

І не треба говорити про яки-небудь технічні труднощі. Я, як батько вступника в університет сина, працюю у сфері інформаційних технологій більше 20 років і можу сказати, що при належному відношенні і підході Міністерства освіти, даної проблеми б не було в принципі. В якому столітті ми живемо?! Таке враження, що міністерство відірвано від життя або втратило рахунок часу. Ця проблема вирішується одним вольовим наказом до вищих навчальних закладів (з приводу викладання щоденної інформації по абітурієнтам, які подали заяви на WEB-сторінки навчальних закладів), а те, що стосується технічної частини, то її не може бути в принципі - вона, по суті, вирішується однією людиною - досвідченим програмістом.

У всій плутанини, яка зараз спостерігається, винне насамперед Міністерство освіти. Чим Ви займалися все цей час, що даже списки по кількості бюджетних місць у ВНЗ не дали?