Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Чи правильно це?

Наша громадська організація звернулась до міської ради із запитом, яким просили надати рішення за попередні три роки, які стосуються виділення у місті земельних ділянок. Однак, через чотири дні після подання запиту нам прийшов лист. В ньому говориться, що строк розгляду нашого запиту подовжено на 20 днів через великий обсяг інформації, який потрібно опрацювати працівникам ради. Чи правильно це?

відповідь

Згідно частини 4 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Тож, думаю, що дії працівників міської ради є цілком правомірними, адже за останні три роки рада наприймала багато рішень і з них потрібно працівникам відібрати саме ті, які стосуються землі, потім зробити вам копії і надати. Тому варто зачекати вказані 20 днів, на які продовжено строк розгляду запиту.