реалии поступления в Одесский медин

Надсилаю на вашу адресу мій лист до Міносвіти. бо вже не можу....за свої гроші повинен стояти навколішки.Може допоможе та не тільки мені на лікувальну справу таких майже 600 осіб

********
Шановні добродіі!
Надсилаю на Вашу адресу скаргу за наступними питаннями
1. Сьогодні 18.08.2011 року була відсутня можливість скористатися консультаційною лінією Мыносвіти
2.Ніхто з департаменту вищої освіти не зміг пояснити та допомогти із скаргою або датити роз'яснення чомусь відсилали до Мінздраву....
тепер по справі...

Моя дочка, була рекомендована для зарахування на контракт на лікувальну справу до Одеського національного медичного університету.11 серпня 2011 р. ми вдвох особисто ознайомились із списком на інформаційному стенді пріймальної комісії та звернулися за поясненням щодо подальший дій для заключення контракту. Нам повідомили що треба з паспортом підійти до комісії. 16 серпня 2011 року ми прийшли до університету, але у приймальній комісії було зачинено, телефон не відповідав.Ніхто не зміг нам надати офіційну інформацію щодо подальших дій. Але на тому ж стенді ми побачили оголошення про необхідність заключення попереднього контракту до обіду 15 серпня 2011 року. Наступні два дні за телефоном приймальної комісії ніхто не відповідав.
Сьогодні 18 серпня 2011 року я особисто прийшла та приймальної комісії на місті не було. кабінет зачинено. Охорона абітурієнтів відправляє до відповідного деканату. В деканаті пояснення були дуже незрозумілі.Нам призначили з'явитися у останній день 25 серпня о 9:00 ранку. Назапитання чому приймальна комісія не працює зараз, відповіли щоб звертались до цієї комісії.
Прошу надати роз'яснення з посиланням на нормативні документи:
1.Чому припинила роботу приймальна комісія? Та чому абітурієнти залишилися без доступної оприлюдненої інформації у тому чіслі на сайті університету?
2.Чому до 25 серпня неможливо ознайомитися з умовами контаркту та його текст ніде не публікується?
3. Чому абітурієнти позбавлені права забрати оригінали документів до 25 серпня?
Прошу визнати роботу приймальної комісії незадовільної, найти винніх та накласти на них відповідне посадове стягнення.
Відповідь та вибачення прошу надати мені особисто у будь-якій письмовій формі( лист або повідомлення на Е-мейл)
*****

а дитина хотіла просто вивчитися на лікаря та любити людей... але мабуть піде на прокурора.....

Форум: 

Доброго дня!

Цілком підтримуємо Ваші вимоги. Проте це порушення із боку власне ВНЗ, а не міністерства загалом.

Успішного Вам вступу!