Податок з продукції із власного городу

Я час від часу продаю на ринку власно вирощену сільгосппродукцію. Чи підлягає оподаткуванню дохід отриманий від продажу власної сільськогосподарської продукції у зв’язку із набранням чинності Податковим кодексом?

Загалом не оподатковується, однак є виключення.
Зокрема керуючись пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року, до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається дохід від відчуження безпосередньо власником сільськогосподарської продукції (включаючи продукцію первинної переробки), вирощеної (виробленої) ним на земельних ділянках, наданих йому в розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, якщо їх розмір не було збільшено в результаті отриманої в натурі (на місцевості) земельної частки (паю), будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва. Отримувач таких доходів подає податковому агенту довідку (порядок видачі затверджено наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. №975) про своє право на отримання доходу у джерела його виплати без сплати податку.
Тобто зазначена у пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ довідка видається власнику сільгосппродукції (включаючи продукцію первинної переробки), якщо така продукція вирощується (виробляється) цим власником на власних земельних ділянках (на які таких власник має державний акт на право власності).
Крім того, надання цієї довідки законодавцем передбачено тільки громадянам, що реалізовують надлишки власної сільгосппродукції, вирощеної (виробленої) ними на наданих їм згідно із ст. 121 ЗКУ земельних ділянках, і не є господарюючими суб’єктами.

<