У Тернополі заборонили нараховувати плату за тепло по лічильниках

Виконком Тернопільської міської ради прийняв рішення призупинити нарахування оплати за послуги теплопостачання за показниками будинкових лічильників.
 
Таке рішення виконком прийняв враховуючи заяви мешканців житлових будинків, обладнаних засобами обліку теплової енергії та законодавчу неврегульованість питання щодо оплати теплової енергії, яка виділяється стояками у квартирах, відключених від системи централізованого опалення.
Окрім того, виконавчий комітет міськради вирішив зобов’язати комунальне підприємство теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради нараховувати плату за послугу з централізованого опалення споживачам, які проживають у багатоквартирних житлових будинках, обладнаних засобами обліку теплової енергії виключно за нормативами (нормами) споживання.
"Показники будинкових лічильників при нарахуванні за послуги опалення можна використовувати тільки тоді, коли у житловому будинку не має квартир з індивідуальним опаленням. Скасування нарахування плати за послуги з централізованого опалення дає змогу врегулювати проблему оплати за послуги теплопостачання", - прокоментував прийняття цього рішення перший заступник міського голови Петро Ландяк.
Джерело: ZAXID.net

Поширити