Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Звіт про роботу громадської приймальні ДОО ВГО «Комітет виборців України» в Донецькій області по проекту «Захисти своє право!» серпень 2011року

У серпні 2011 року до Громадської приймальні ДОО ВГО «Комітет виборців України» „Захисти своє право!” за отриманням безкоштовної правової допомоги звернулося по допомогу звернулись 100 осіб. У більшості випадках заявники отримали вичерпну інормацію про зміст нормативно-правових документів, які можуть допомогти їм у вирішенні їхніх проблем, у 20 випадках юристи громадської приймальні допомогли у складенні різноманітних документів (в т.ч. скарги на дії/бездіяльність органів державної влади або місцевого самоврядування, заяви у різноманітні органи, інформаційні запити тощо, складення та подання позовів). Також було підготовлено 20 консультацій на питання відвідувачів інтренет-сторінки проекту.
Тематика звернень була достатньо різноманітною. Але в основному звернення стосувались: виплата/невиплата гарантованих державою соціальних виплат (в т.ч. отримання субсидій на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг, допомоги по догляду за дітьми, допомоги дітям війни тощо); скарги на дії органів державної влади та органів місцевого самоврядування (в т.ч. скарги на ЖЕКи, працівників ДАІ, податкові органи); консультації, повязані із процесом розгляду справи у суді; реалізація земельних прав; трудові правовідносини; цивільні справи (в т.ч. спадкові, конфлікти із сусідами тощо).
Надалі послугами приймальні користуються незаможні верстви населення. Зокрема звертаючі є непрацюючими (пенсіонери, безробітні, студенти), особи, які отримують відповідні соціальні виплати (матері у відпустці по догляду за дитиною), мають статус працюючих (у бюджетній або небюджетній сфері). Ще заявників ствердили, що вони є приватними підприємцями, зайняті у сільському господарстві. 
Юридична приймальня й надалі продовжує захищати права та законні інтереси осіб в публічно-правових спорах від порушень з боку органів влади, їх службових чи посадових осіб. Отримати кваліфіковану консультацію юриста громадяни можуть:
- звернувшись безпосередньо до приймальні, розташованої за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 13
- зателефонувавши за номером (062) 304-81-81,
- надіславши листа на електронну пошту .
Режим роботи приймальні :
• Понеділок – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.
• Вівторок - представництво справ у суді, робота з документами.
• Середа – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.
• Четвер - виїзд приймальні до населених пунктів Донеччини.
• Пятниця – прийом відвідувачів з 10 до 16 години.

 

Поширити