Мужу служить 12 месяцев или 18 месяцев?

Добрый день! Муж мобилизован в 4 волну 28 января, на работу относил справку что место сохраняют один год. Рада приняла законопроект 2079, указанный срок сохранения места работы 18 месяцев. Мужу служить 12 месяцев или 18 месяцев?

Згідно з частиною 7 статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» для громадян України, які призвані на військову службу, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні: для військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, - до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.

Частина 3 статті 119 Кодексу Законів про працю України вказує і гарантує за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.