Реально ли увеличить размер алиментов на совершеннолетнего ребёнка, продолжающего учёбу?

Добрый день! Реально ли увеличить размер алиментов на совершеннолетнего ребёнка, продолжающего учёбу (гос.обеспечение) после того, как бывший муж официально устроился на работу? Какие могут быть аргументы? На момент взыскания алиментов он официально не работал, получал зарплату в конверте, алименты были начислены в твёрдой сумме.

Стаття 199 Сімейного кодексу України встановлює обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання, зокрема:

1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання.

3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

Стаття 200 цього кодексу встановлює розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина:

1. Суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.

2. При визначенні розміру аліментів з одного з батьків суд бере до уваги можливість надання утримання другим з батьків, своїми дружиною, чоловіком та повнолітніми дочкою, сином.