Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Чи є склад злочину та/ або корупції...?

Скажіть, будь ласка, в межах селища це ж сесія депутатів вирішує, які тарифи мають бути встановлені на водопостачання і водовідведення? Бо у селищі Вороніж тарифи постановив виконком. Голова селищної ради посилається на ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: "Дані повноваження надані виконкому Воронізької селищної ради згідно ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення." Але у цій статті не сказано, що виконком встановлює тарифи. Яка сама стаття в законодавстві говорить про те, що саме тарифи встановлюють депутати селищної ради? І чи є в цьому склад злочину та/ або корупції, коли дані повноваження передаються виконкому?

Відповідно до частини третьої

Відповідно до частини третьої статті 31 Закону "Про житлово-комунальні послуги" органи місцевого самоврядування затверджують ціни/тарифи
на житлово-комунальні послуги в розмірі економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.
Проте складу злочину чи адміністративного правопорушення у такому делегування немає. Можно спробувати оскаржити в порядку КАСУ.