Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

мать одиночка и социальная помощь

Скажите пожалуйста, я мать одиночка и получаю социальную помощь от госсударства, если я выхожу замуж но не за отца ребенка буду ли я продолжать получать эту помощь, и какие документы мне надо будет отнести в эту службу?

відповідь

Стаття 18-4 Закону України Про державну допомогу сім'ям з дітьми встановлює умови, за яких виплата допомоги на дітей одиноким матерям припиняється або призупиняється, це зокрема такі:
Виплата допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) припиняється у разі: позбавлення отримувача допомоги батьківських прав; позбавлення отримувача допомоги волі за вироком суду; скасування рішення про усиновлення дитини або визнання його недійсним; реєстрації дитиною шлюбу до досягнення нею 18-річного віку; надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності у випадках, передбачених законом; смерті дитини; смерті отримувача допомоги.
Виплата допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) призупиняється у разі: тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання; відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав; тимчасового працевлаштування дитини.
У разі припинення дії обставин, передбачених частиною другою цієї статті, виплата допомоги поновлюється за письмовою заявою отримувача допомоги до органу, який призначає допомогу, з місяця, що настає за місяцем, в якому припинилася дія зазначених обставин. Припинення або призупинення виплати допомоги здійснюється на підставі відомостей про обставини, зазначені у частинах першій та другій цієї статті, з місяця, що настає за місяцем, в якому було виявлено зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.
Як бачимо з вищевказаного, реєстрація шлюбу одинокою матір'ю з особою яка не є батьком дитини не є підставою для припинення чи призупинення виплати допомоги. Тому жодних документів подавати не потрібно.