Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Затоплення

Добрый день!

Нас затопили соседи сверху, впоследствии в квартире частично пропал свет. Управляющая компания нашего дома выдала акт о заливе, виновник (сосед сверху) подписал его. Электрик из управляющей компании вроде как пообещал починить проводку за 450гривен (но счет официально выставлять не хотят, чек за услуги тоже выдавать не хотят), однако вследствии этого нужно будет снова делать ремонт, штукатурные работы и клеить обои. Виновник залива предложил 450 гривен на проводку.

Думаем подать иск в суд, но как быть с независимой экспертизой ущерба? Хотелось бы, чтобы ее назначил суд. Как нам лучше поступить? Ведь света в квартире так до сих пор и нет, а я находила информацию, что экспертиза делается до ремонта и устранения последствий. Посоветуйте, пожалуйста, как быть в этой ситуации.

Спасибо!

Доброго дня! Знайдіть

Доброго дня!
Знайдіть компанію, яка проведе ремонт внутрішньоквартирної системи електропостачання офіційно - під чек і перелік робіт. Це і буде вираз збитку. Ці ж документи пред'явіть і компанії, яка проводитиме оцінку збитку. Якщо під час складання акта про протікання електроживлення було в нормі і в акті немає відображення її несправності, то доводити зв'язок між затопленням і виходом з ладу електроживлення Вам доведеться самостійно. Це не складно.
Необхідно зрозуміти деякі терміни. "Експертиза" в прямому сенсі - це висновок експерта інституту судово-будівельних експертиз. Як правило така експертиза призначається судом (або за клопотанням сторони, або за власним рішенням). Суд дуже рідко йде на самостійне призначення судової експертизи за власною ініціативою у цивільних справах. У суду немає коштів на оплату. Коштує така експертиза від 1000 до 1500. Оплачує заявник , компенсує програвший.