Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Як виписати колишніх власників з квартири?

Доброго дня! В травні минулого року придбали квартиру. Колишні власники виїхали, проте не виписались з причини проблем одного з власників з військкомісаріатом. В листопаді , втомившись від постійних відмовок ми подали заяву в суд - проте і суд досі нічого не повідомив - при зверненні нам було сказано "чекайте повістку". Скільки часу може тривати оте "Чекання повістки?" І чи дійсно виписати їх ми можемо тільки через суд, як сказав паспортист? Дякую за відповідь.

Відповідно до статті 7 Закону

Відповідно до статті 7 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі:

1)заяви особи або її законного представника;

2)судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

3)свідоцтва про смерть;

У Вашому випадку це можна зробити лише в судовому порядку.

Стосовно розгляду справи у суді, то справа має бути розглянута протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі.