Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

31 січня 2011 року Сумське обласне відділення Комітету виборців України проведе прес-конференцію, присвячену презентації проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя»

31 січня 2011 року о 12-00 годині у приміщенні Сумського прес-клубу, що на Покровській площі, 13 Сумське обласне відділення Комітету виборців України проведе прес-конференцію, присвячену презентації проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя».

В прес-конференції візьме участь голова Правління Сумського обласного відділення КВУ Володимир Пономаренко

Під час прес-конференції учасники презентують новий інформаційний веб-ресурс для громадян «Захисти своє право!» http://administr-law.org.ua, інформаційно-просвітницьку літературу для громадян. А також загострить увагу суспільства на болючих аспектах порушення прав пересічного українця при впровадженні неореформ діючою владою.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:  
(0247) 602-44
 
* * *

Комітет виборців України здійснює цей проект за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя» (http://administr-law.org.ua), з метою сприяння доступу найбільш незахищених громадян до правосуддя використовуючи інститут адміністративного судочинства.

 

Поширити