Оскарження рішення сільської ради

Моя справа тягнеться вже майже 2 роки. Тоді я подав заяву до своє сільради - хотів приватизувати ділянку для ведення особистого господарства. Сільський голова водив мене за ніс, то казав, що вирішить, то що це неможливо. Я терпів десь півроку. Подав в суд, і думав, що вони вирішать передати мені цю ділянку. Але суддя сказав, що не має такого права. Правда, вони зобов’язали сільську раду розглянути моє питання на найближчій своїй сесії. Де шукати правди?

Із наведеної ситуації не зрозуміло, яке рішення/дії сільської ради оскаржувались у судовому порядку: рішення про відмову у наданні дозволу на розробку проекту приватизації земель, про відмову у погодженні проекту чи рішення про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні її у власність (ст. 118 ЗК України).
Підстави, за яких сільська рада може відмовити у наданні відповідного дозволу, погодженні проекту, затвердженні проекту та наданні у власність земельної ділянки, визначені також ст. 118 ЗК
Тому, не бачивши матеріали Вашої справи, не можна надати детальну консультацію по поставленому запитанню.

Як вбачається із описаного, під час вирішення Вашого позову суддя користувався поясненнями Верховного Суду України, що містяться у листі від 29 жовтня 2008 року. А саме, при розгляді справ за адміністративними позовами до органів державної влади чи органів місцевого самоврядування про визнання неправомірною бездіяльності щодо нерозгляду заяви про надання земельної ділянки в оренду, про передачу земельної ділянки у власність ,суди вправі зобов’язати відповідний орган розглянути зазначене питання, а не приймати рішення про надання в оренду, що не належить до компетенції суду.