Виборці, які фізично не зможуть прийти на дільницю, зверніть увагу - голосування за місцем перебування

Якщо через проблеми зі здоров'ям Ви тимчасово втратили можливість пересуватись самостійно, за  ст. 86 Закону України "Про вибори народних депутатів України", поштою або через інших осіб Ви можете подати власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем Вашого перебування (із зазначенням місця перебування). Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров'я виборця повинна бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування (тобто 26 жовтня).

На спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних лікувальних закладах, голосування за місцем перебування виборця проводиться на підставі власноручно написаної заяви виборця з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування у зв'язку з необхідністю дотримання постільного режиму

Зверніть увагу на те, що голосування виборців за місцем їх перебування організовують не менш як три члени дільничної виборчої комісії - представники різних партій. Також під час проведення голосування виборців за місцем перебування мають право бути присутні кандидати у депутати, їх довірені особи, уповноважені особи партій, офіційні спостерігачі. Виборець чи члени його сім'ї не можуть відмовити у присутності при проведенні голосування членів комісії, які проводять голосування, а також офіційних спостерігачів, кандидатів у депутати, їх довірених осіб, уповноважених осіб партій, які мають право бути присутніми при проведенні голосування.

Піклуйтеся про ваші права і здоров'я!

 

Поширити