Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Позовні вимоги.

Відповідь

Відповідно до Статті 137 КАСУ позивач може протягом всього часу судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог, подавши письмову заяву, яка приєднується до справи. До початку судового розгляду справи по суті позивач може змінити підставу або предмет адміністративного позову, подавши письмову заяву, яка приєднується до справи. Заява про зміну позовних вимог повинна відповідати вимогам, які встановлені КАСУ для позовних заяв. У разі невідповідності такої заяви вимогам статті 106 КАСУ суд своєю ухвалою повертає її позивачу. Ухвала суду, прийнята за результатами розгляду питання про прийняття заяви про зміну позовних вимог, окремо не оскаржується.
Суд за клопотанням відповідача оголошує перерву в судовому засіданні та надає відповідачу строк, достатній для його підготовки до справи у зв'язку зі зміною позивачем позовних вимог.

просто пишемо додатково

просто пишемо додатково

До... суду
Позивач ...
Відповідач...
справа №...
суддя

Заява про збільшення позовних вимог

В провадженні ...суду знаходиться справа№.., відкрита за моїм позовом до ....
Я повністю підтримую доводи та аргументи викладені мною раніше у позові.
Хочу додати наступне .... Проте, користуючись правом, наданим мені ст.51..., вважаю за необхідне збільшити позовні вимоги, а саме: прошу позовні вимоги у справі вважати викладеними у такій редакції:
1....
2...
3... і т.д.

Просто перераховуємо УСІ вимоги (і нові, і старі).
Додатки.
1... Додаємо тільки нові (якщо є).
дата, підпис

В такому випадку суд врахує аргументи і додатки в старому позові, а вимоги - просто в новій редакції.