2-й прес-сніданок у м. Полтава

Вівторок, Липень 10, 2018 - 14:30

У м. Полтава у вівторок, 10 липня, о 9:00, відбувся прес-сніданок ВГО «Комітет виборців України» присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

Даний прес-сніданок проводився в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», який реалізовує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модерував захід Євген Янкевич, координатор програм ВГО КВУ у Полтавській області. Локацію для зустрічі люб’язно надала інтернет-агенція «Сайт міста Полтави 0532.com».

У прес-сніданку основним виступаючим став суддя-спікер Полтавського окружного адміністративного суду Ігор Шевяков. Поспілкуватися з ним завітали правники, активісти, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та громадських організацій.

Під час заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і на Полтавщині.

 

Прес-служба  ВГО КВУ