Приватизація квартири

    Квартира моїх батьків приватизована на чотирьох і на мене теж (приватизовано мною 18 м2). Тепер я приписалася у чоловіка. І ми хочемо приватизувати квартиру на двох. Підкажіть, будь ласка: 1) чи можна мені приватизувати ще? Чи є обмеження в метрах щодо приватизації? 2) чи можна приватизовувати квартиру лише на двох, якщо у ній приписані ще й крім нас 3 наших дітей? Якщо Вам не важко, підкажіть який правовий акт перечитати , на яку праову норму звернути увагу

   1. Так, можна, але вже на платній основі. Так як безкоштовно можна приватизувати лише 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю.
   2. Відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону України "Про приватизацію державногожитлового фонду" передача займаних квартир (будинків, кімнат у гуртожитках) здійснюється в спільну сумісну або часткову власність за письмовою згодою всіх повнолітніх членів сім\'ї, які постійно мешкають у цій квартирі (будинку, кімнаті у гуртожитку), в тому числі тимчасово відсутніх, за якими зберігається право на житло, з обов\'язковим визначенням уповноваженого власника квартири (будинку, кімнати у гуртожитку). Пунктом 18 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян передбачено, що за неповнолітніх членів сім\'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.