Які виплати включаються в довідку про заробітну плату для призначення пенсії?

Я державний службовець, скоро матиму право на пенсію. Які виплати включаються в довідку про заробітну плату для призначення пенсії?

 

Відповідно до Постанови Правління Пенсійного фонду України від 30.10.2008 року №19-11 «Про затвердження форм довідок про заробітну плату, що подаються для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» до складових заробітної плати державного службовця при призначенні пенсії включається Посадовий оклад, Надбавка за ранг або кваліфікаційний клас, або класний чин, або спеціальні звання, або дипломатичний ранг, Надбавка за вислугу років.

В той же час, Постановою Правління Пенсійного фонду України від 14.02.2011 року змінено форму Довідки складові заробітної плати що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу». Зокрема, визначено, що до складових заробітної плати входять Надбавка за знання та використання в роботі іноземної мови, Надбавка за почесне звання «заслужений», Надбавка за роботу з таємними документами залежно від ступеня таємності інформації, Доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук, Надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, Премії, Премії до державних, професійних свят та ювілейних дат, Інші виплати.