Як дізнатися про рух справи?

В грудні 2009 року подала апеляційну скаргу на постанову районного суду до Львівського апеляційного адміністративного суду. На цей час всі мої намагання за телефоном дізнатися про рух апеляційної скарги є марними. Прошу роз’яснити з чим пов’язана така довготривала тяганина, та як мені діяти?

Вам слід якнайшвидше скласти заяву до Львівського апеляційного адміністративного суду. В заяві зокрема чітко вказати своє повне прізвище ініціали без скорочень, повну адресу свого місця проживання, номер судової справи, яка розлядалася районним судом, та поставити запитання про надання інформації про рух Вашої апеляційної скарги. В кінці заяви обов’язково проставити число, місяць, рік та свій підпис. Направити заяву бажано поштовим листом рекомендованим з повідомленням.
Що стосується причин, які привели до невиправданої тяганини з розглядом апеляції, то Ваша ситуація не поодинока. Таких випадків є безліч. Це напряму пов’язано з частими змінами в законодавстві, які змінювали підсудність та юрисдикцію адміністративних справ, в зв’язку з чим апеляційні справи передавалися від одного апеляційного суду до іншого.